Ağva Hakkında

Ağva, Hititler, Frigler, Romalılar ve Osmanlılar gibi birçok uygarlığın geçiş yeri olmuş bir belde. M.Ö. 7. yüzyıla uzanan tarihin kalıntılarına, Ağva'ya bağlı civar köylerde rastlamak mümkün. Kalem Köy'de Romalılara ait kilise kalıntıları ve mezar taşları, Hacıllı Köyü'nde, 3. yüzyıl sonu - 4.yüzyıl başlarında bulunan Gürlek Mağarası, Hisar Tepe'de bulunan kale kalıntısı, Sungurlu mahallesindeki dağ değirmeni önemli buluntular. Ağva'ya 14. yüzyılın ikinci yarısında Konya, Karaman ve Balıkesir'den gelen Türkmen boyları yerleşmiş. Bugünkü Ağvalılar da aynı Türkmen boylarının çocukları.. Daha Fazla

Konum

sInce 2005

Zaman ve mekan kavramından uzaklaşacaksınız


MAD SEA BEACH HOTEL HAKKINDA

Unutulmaz Tatil Deneyiminin Adresi..

İstanbul’a 1 saat uzaklıkta bulunan bu saklı cennette zaman ve mekan kavramından uzaklaşacaksınız.
2005 yılında keşfettiğimiz bu cenneti siz sevgili misafirelerimizin deneyimlemesi için en konforlu hale getirdik.
Şile ve Ağva arasında yer alan İmrenli köyünde bulununan otelimiz deniz kenarında bulunuşuyla siz misafirlerimiz için doğanın içerisinde bir konfor sunuyor. İstanbul’a yakın ve şehir kalabalığından uzak bu cenneti daha ilk gördüğünüz an çok seveceksiniz.
Havası, doğası, şehire yakın olup şehirden izole olması size bambaşka bir tatil deneyimi yaşatacak.
Tesisimiz dört bin metrekare alan üzerine Kurulu olup kendine ait özel kumlu bir plaja sahiptir. Yeşil ve mavinin bir arada olduğu tesisimizde sizlere doğayla baş başa huzurlu ve konforlu bir ortam sunmak için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündük.
Sadece konforunuz için değil, damaklarınız için de unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefledik ve harika bir mutfak ekibi kurduk. Her gün taze ve zengin bir menüyle siz misafirlerimizi ağırlayacağız.
Sizlerle tanışmak ve tatil deneyiminizi en güzel hale getirmek için sabırsızlanıyoruz.
Görüşmek dileğiyle,

Rezervasyon
image
image